جميع ما تحتاج من أدوات كهربائية وبأسعار مناسبة تحت سقف واحد اختيارات متنوعة من اللمبات ومفاتيح الكهرباء وجودة عالية
Ultralight LED Surface Mounted (BR2318)| Bridgelux Chip | Indoor Ceiling Fixture
Ultralight LED Surface Mounted (BR2318)| Bridgelux Chip | Indoor Ceiling Fixture
Surface-mounted LED light with a 35° beam angle, featuring a high-quality aluminum housing. It is available in three power options—6W, 12W, and 18W—and is equipped with an EAGLERISE driver. The fixture uses a BRIDGELUX LED chip, enhances interior décor aesthetics, and comes with a 3-year warranty.
Couldn't load pickup availability
Payment and security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor do we have access to your credit card information.
| Power Consumption | 6W, 12W, 18W |
| Voltage | AC 220-240V |
| Product Color | Black |
| Light Color | 3000K |
| Product Material | Aluminum |
| IP Rating | IP20 |
| Warranty | 2 years |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| LED Type | BRIDGELUX |
| Driver Type | EAGLERISE |
| Light Source | LED Built-in |
| Beam Angle | 35° |
| Diffuser Type | Opal Polycarbonate |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Input Frequency | 50/60Hz |
What customers are saying
Verified reviews from real shoppers.


