Ultralight Pendant E27 Bulb base Gold 85 Cm Length (XD-S03)
Ultralight Pendant E27 Bulb base Gold 85 Cm Length (XD-S03)
Couldn't load pickup availability
Payment and security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor do we have access to your credit card information.
| Power Consumption | Max 50W |
| Voltage | 250V |
| Product Color | Gold |
| Product Material | Polycarbonate |
| IP Rating | IP20 |
| Size | 850mm |
| Number of Light Sources | 1 |
| Light Source | Bulb Bought Separately |


