جميع ما تحتاج من أدوات كهربائية وبأسعار مناسبة تحت سقف واحد اختيارات متنوعة من اللمبات ومفاتيح الكهرباء وجودة عالية
Ultralight E27 Outdoor Floor Lamp IP54 Weather Resistance (GL20101M)
Ultralight E27 Outdoor Floor Lamp IP54 Weather Resistance (GL20101M)
Outdoor lampshade without bulb, E27 base, made of durable aluminum with a cage shape and black color finish. IP54 rating makes it dustproof and rainproof. Two Way Installation Surface Mounted or Stand.
Couldn't load pickup availability
Payment and security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor do we have access to your credit card information.
| Power Consumption | Max 23W |
| Voltage | 220-240V |
| Product Color | Black |
| Product Material | Aluminum |
| IP Rating | IP54 |
| Warranty | 2 Years |
| Bulb Base | E27 |
| Number of Light Sources | 1 |
| Light Source | Bulb Sold Sepreatly |
| Diffuser Type | Opal Polycarbonate |
| Input Frequency | 50/60Hz |
What customers are saying
Verified reviews from real shoppers.


