Ultralight Triple Downlight Square (BA124-3)
Ultralight Triple Downlight Square (BA124-3)
This square-frame spotlight with a GU10 anti-glare base features a durable aluminum housing and a sleek, three-dimensional design. Available in two colors (black and white) and suitable for interior décor. Comes with a 5-year warranty.
Note: The bulb is sold separately.
Couldn't load pickup availability
Payment and security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor do we have access to your credit card information.
| Power Consumption | Max.3x50W |
| Voltage | 12VAC |
| Product Color | White, Black |
| Product Material | Aluminum |
| IP Rating | IP20 |
| Warranty | 2 years |
| Cut-out Size | 270mm |
| Bulb Base | AR111 |
| Number of Light Sources | 3 |
| Light Source | Brought Separately |
| Input Frequency | 50/60Hz |


