Smart Indoor Strip Light 15M 7W/M - Mobile App Controlled (COB-576P)
Smart Indoor Strip Light 15M 7W/M - Mobile App Controlled (COB-576P)
Smart outdoor COB LED strip light delivering smooth, dot-free illumination with high density LEDs. Features app control, full dimming, and 3CCT color adjustment (2700K–6500K). Designed for indoor use with IP20 protection, flexible cut design, safe 24V DC operation, and a long lifespan of up to 20,000 hours with 5 Years Warranty.
Couldn't load pickup availability
Payment and security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor do we have access to your credit card information.
| Power Consumption | 7W/M |
| Voltage | 24V DC |
| Light Color | 2700K->6500K |
| Product Material | Rubber |
| IP Rating | IP20 |
| Warranty | 5 Years |
| Dimmable | Dimmable |
| Color Rendering Index (CRI) | 90 |


