Ultralight Luxury Copper Outdoor Lantern IP44 (3205-Family)
Ultralight Luxury Copper Outdoor Lantern IP44 (3205-Family)
Shipping for products over 300 SAR will be free.
Regular price
1,200.00 SAR
Sale price
1,200.00 SAR
Regular price
Shipping calculated at checkout.
You can return the product within 50 days.
Couldn't load pickup availability
Payment and security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor do we have access to your credit card information.
| Power Consumption | Max. 40W |
| Voltage | 220-240V |
| Product Color | Copper |
| Product Material | Copper |
| IP Rating | IP44 |
| Warranty | 2 Years |
| Bulb Base | E14 |
| Size | Small, Large |
| Light Source | Brought Separately |
| Diffuser Type | Clear Glass |
| Input Frequency | 50/60Hz |


