G125 I Love Saudi Bulb Shape Letter Vintage Style (G125)
G125 I Love Saudi Bulb Shape Letter Vintage Style (G125)
Couldn't load pickup availability
Payment and security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor do we have access to your credit card information.
| Power Consumption | 3W |
| Voltage | 220-240V |
| Product Color | Clear |
| Light Color | Green |
| Product Material | Glass |
| IP Rating | IP20 |
| Warranty | 2 Years |
| Bulb Base | E27 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Number of Light Sources | 1 |
| Light Source | LED Built-in |
| Beam Angle | 330° |
| Diffuser Type | Clear Glass |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Input Frequency | 50/60Hz |


