Ultralight Downlight Frame AR111 Base 15cm (BA266-RD)
Ultralight Downlight Frame AR111 Base 15cm (BA266-RD)
Frame spotlight with an AR111 base, featuring a durable aluminum housing and designed for indoor use. It comes with a 5-year warranty.
Note: The bulb is sold separately.
Couldn't load pickup availability
Payment and security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor do we have access to your credit card information.
| Power Consumption | Max. 20W |
| Voltage | 220V |
| Product Color | Black, White |
| Product Material | Aluminum |
| IP Rating | IP20 |
| Warranty | 2 years |
| Cut-out Size | 150mm |
| Bulb Base | AR111 |
| Number of Light Sources | 1 |
| Light Source | Brought Separately |
| Input Frequency | 50/60Hz |


