جميع ما تحتاج من أدوات كهربائية وبأسعار مناسبة تحت سقف واحد اختيارات متنوعة من اللمبات ومفاتيح الكهرباء وجودة عالية
Ultralight Underwater Uplight MR11 (XGN-62)
Ultralight Underwater Uplight MR11 (XGN-62)
Ultra Light Underwater Uplight , Made with Stainless Steel Housing , With MR11 Bulb Base , Suitable for Use in Swimming Pool , fountain , Steam Sauna Rooms , and Aquariums.
Note: This Product Must Use Bulb and Driver 12V With it.
Couldn't load pickup availability
Payment and security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor do we have access to your credit card information.
| Power Consumption | Max.35W |
| Voltage | 12VDC |
| Product Color | Chrome |
| Product Material | Stainless Steel |
| IP Rating | IP68 |
| Warranty | 2 Years |
| Cut-out Size | 55.5mm |
| Bulb Base | MR11 |
| Number of Light Sources | 1 |
| Light Source | Brought Separately |
| Diffuser Type | Clear Glass |
| Input Frequency | 50/60Hz |
What customers are saying
Verified reviews from real shoppers.


