جميع ما تحتاج من أدوات كهربائية وبأسعار مناسبة تحت سقف واحد اختيارات متنوعة من اللمبات ومفاتيح الكهرباء وجودة عالية
Sold out
Ultralight LED Inground Light - Weatherproof IP67 - OSRAM LED (DM2009)
Ultralight LED Inground Light - Weatherproof IP67 - OSRAM LED (DM2009)
Shipping for products over 300 SAR will be free.
Regular price
100.00 SAR
Sale price
100.00 SAR
Regular price
Shipping calculated at checkout.
You can return the product within 50 days.
Couldn't load pickup availability
Payment and security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor do we have access to your credit card information.
| Power Consumption | 7W, 9W, 12W, 20W |
| Voltage | 220V-240V |
| Product Color | Chrome |
| Light Color | Green, Blue, Red, 3000K, 4000K, 6500K |
| Product Material | Aluminum, Stainless Steel |
| IP Rating | IP67 |
| Warranty | 2 years |
| Cut-out Size | 75mm, 100m, 140mm, 205mm |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| LED Type | OSRAM |
| Number of Light Sources | 1 |
| Light Source | LED Built-in |
| Diffuser Type | Clear Glass |
| Color Rendering Index (CRI) | 82 |
| Input Frequency | 50/60Hz |
What customers are saying
Verified reviews from real shoppers.


