جميع ما تحتاج من أدوات كهربائية وبأسعار مناسبة تحت سقف واحد اختيارات متنوعة من اللمبات ومفاتيح الكهرباء وجودة عالية
LED LIGHT BULB E27 (T1S Shop) – Instant Full-Light, High Efficiency
LED LIGHT BULB E27 (T1S Shop) – Instant Full-Light, High Efficiency
LED Light Bulb delivers instant, powerful illumination with optional 30W or 40W output, wide 270° beam angle, and long lifespan up to 30,000 hours. Featuring E27 base compatibility, high CRI >80, fast start-up, durable design, and mercury-free eco-friendly operation.
Couldn't load pickup availability
Payment and security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor do we have access to your credit card information.
| Power Consumption | 30W, 40W |
| Voltage | 220-240V |
| Product Color | White |
| Light Color | 3000K, 6500K |
| Product Material | Polycarbonate |
| IP Rating | IP20 |
| Warranty | 3 Years |
| Bulb Base | E27 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Number of Light Sources | 1 |
| Light Source | LED Built-in |
| Beam Angle | 270° |
| Diffuser Type | PolyCarbonate |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Input Frequency | 50/60Hz |
What customers are saying
Verified reviews from real shoppers.


