جميع ما تحتاج من أدوات كهربائية وبأسعار مناسبة تحت سقف واحد اختيارات متنوعة من اللمبات ومفاتيح الكهرباء وجودة عالية
Sold out
Ultralight Classic Wall Light (1202-WD)
Ultralight Classic Wall Light (1202-WD)
Shipping for products over 300 SAR will be free.
Regular price
110.00 SAR
Sale price
110.00 SAR
Regular price
Shipping calculated at checkout.
You can return the product within 50 days.
Couldn't load pickup availability
Payment and security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor do we have access to your credit card information.
| Power Consumption | Max. 60W |
| Voltage | 220-240V |
| Product Color | Black |
| Product Material | Aluminum |
| IP Rating | IP44 |
| Warranty | 2 Years |
| Bulb Base | E27 |
| Number of Light Sources | 1 |
| Light Source | Brought Separately |
| Diffuser Type | Clear Glass |
| Input Frequency | 50/60Hz |
What customers are saying
Verified reviews from real shoppers.


