جميع ما تحتاج من أدوات كهربائية وبأسعار مناسبة تحت سقف واحد اختيارات متنوعة من اللمبات ومفاتيح الكهرباء وجودة عالية
Ultralight LED Connectable Linear Light with 5 Years Warranty (BN2106)
Ultralight LED Connectable Linear Light with 5 Years Warranty (BN2106)
A linear light with a high-quality aluminum body and linkable design, equipped with a PHILIPS driver, available in two colors (black and white), powered by an OSRAM LED chip, adding an elegant aesthetic touch to interior décor, and backed by a 5-year warranty.
Couldn't load pickup availability
Payment and security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor do we have access to your credit card information.
| Power Consumption | 20W, 24W, 40W, 80W, 120W |
| Voltage | 220-240VAC |
| Product Color | Black, White |
| Light Color | 3000K, 4000K, 6500K |
| Product Material | Aluminum |
| IP Rating | IP20 |
| Warranty | 5 years |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| LED Type | OSRAM |
| Driver Type | PHILIPS |
| Number of Light Sources | 1 |
| Light Source | LED Built-in |
| Diffuser Type | Polycarbonate Opal |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Input Frequency | 50/60Hz |
What customers are saying
Verified reviews from real shoppers.


